Ulusal ölçekte sektördeki en ciddi etkinliklerden birisi konumunda olan ve 03-05 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek IX. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi’ne ilişkin hazırlık çalışmaları devam etmektedir. Sempozyumun hedefi, ülkemizdeki temiz enerji kaynaklarının belirlenebilmesi ve kullanılması için uluslararası gelişmeleri yakından takip eden değişik bilim dallarında, devlet kurumlarında, yerel yönetimlerde ve sanayide çalışan kişi veya birimlerin bu konulardaki araştırma ve görüşlerini sunarak tartışabilecekleri, tanışabilecekleri ve ürünlerini sergileyebilecekleri bilimsel bir ortam oluşturmaktır.

Bu kapsamda firmalara ve kurumlara sempozyum destek çağrısında bulunuldu. Sempozyum çantası, USB taşıyıcı bellek, bildiri-program kitapçığı, not defteri, kalem, konaklama ve catering hizmetleri için katkıda bulunacak firma ve kurumlara, etkinlik boyunca hizmet ve ürünlerini tanıtma, sergileme olanağı sunulmaktadır. Bunların yanında destek veren firmaların ve kurumların ismi, logosu sempozyum program broşüründe, sempozyum afişlerinde, sempozyum web sayfasında duyurulmakta ve sergi alanında tanıtımlarını yapabilmeleri için stand yeri verilmektedir.

İstekliler aşağıdaki iletişim bilgilerinden ayrıntılı bilgi alabilirler:

İletişim Bilgileri

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi

Adres                    : Meltem Mh. 3. Cd. 3808 Sk. No: 20 ANTALYA

Tel                       : +90 242 237 60 45

Fax                      : +90 242 237 60 47

Gsm                    :  0530 773 09 43-44

IX. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi’ne yönelik olarak aşağıda listelenen destekler kapsamında firma ve kurumlara tanıtım imkanı sağlanacaktır.

Sempozyum USB Taşıyıcı Bellek  Sponsorluğu   :

Tüm katılımcılara dağıtılacak USB bellekler’ de IX.YEKSEM  Sempozyumunda sunulan bildiriler yer alacaktır. USB nin bir yüzünde sponsor olacak firmanın,diğer yüzünde ise EMO ve Sempozyum logosu tek renk olarak basılı olacaktır. Sempozyum program broşürlerinde firmanın  isim ve logosu “sponsorlar”  bölümünde yer alacaktır.

Sempozyum Çantası Sponsorluğu:

Katılımcılara,sempozyumunda bildiri sunan bilim insanlarına, sektör temsilcilerine ve üyelerimize verilecek olan çantaların sayısı 750 adet olacaktır. Çanta tipi EMO Antalya  Şubesi tarafından belirlenecektir. Sponsor firmanın ve Sempozyum Logosu çanta iç yüzünde tek renk olarak basılı olacaktır. Sempozyum program broşürlerinde firmanın  isim ve logosu “sponsorlar”  bölümünde yer alacaktır.

Sempozyum Bildiri ve Program Kitapçığı,Not Defteri,Kalem,Sponsorluğu :

Sempozyumu katılımcılarına dağıtılacak program kitapçıkları,sempozyum sonunda basılacak bildiri kitapçıklarını,A5 boyutunda hazırlanacak blok not defterleri,ve kalemleri içeren bu sponsorluk bölümünde;  hazırlanacak materyallare sponsor firma  ve sempozyum logosu tek renk olarak basılacak ve sempozyum program broşürlerinde firmanın  isim ve logosu “sponsorlar”  bölümünde yer alacaktır.

Sempozyum  Konaklama Sponsorluğu     :

Sempozyuma yurtiçi ve yurtdışından  katılacak protokol  ve akademisyen misafirlerin konaklama giderlerini içeren bu sponsorluk bölümünde,sponsor firmanın tanıtım materyalleri misafir odalarına konulacak  ve sponsor firmaya sergi  alanında bedelsiz (12 m2) stand tahsis edilecek, sempozyum alanlarında 6 adet kırlangıç flama asma imkanı sağlanacaktır.

Sempozyum  Catering  Sponsorluğu  :

Sempozyuma günübirlik olarak katılacak Antalya özelindeki Meslek odaları mensupları ile EMO-Genç üyelerinin catering giderlerini içeren bu sponsorluk bölümünde,yemek kartlarında sponsor firma logosu basılacak,sponsor firmaya  sergi alanında bedelsiz (12 m2) stand tahsis edilecek,sempozyum alanlarında 6 adet kırlangıç flama asma imkanı sağlanacaktır.

Etkinlik Sponsorlarına (Katkı Verenler) Sağlanacak Ortak Hizmetler;

1.Sempozyum ve Sergi için yapılan programlı broşür, afiş ve sergi davetiyesinde “Katkı Verenler” ibaresi ve web sitesinde katkı verenin isim ve logosuna “Katkı Verenler” ibaresi ile birlikte yer verilecektir. (Sempozyum web sitesinden firmanın sitesine link verilecektir.)

2.Basılacak Sempozyum Bildiri Kitapçığı iç sayfalarında ücretsiz 1 tam reklam sayfası tahsis edilecektir.

3.Katkı veren firma temsilcilerinin sempozyum organizasyonun yapıldığı otelde konaklamaları için bedelsiz olarak 2 oda (2 gün 2 kişi ) tahsis edilecektir. .

4.Katkı verenlere istenilen adette ziyaretçi davetiyesi gönderilecektir. Söz konusu davetiyeler sempozyum delegeliği için olmayıp, “Sempozyum  ve serginin izleyici olarak takip edilmesi” için olacaktır.

PAYLAŞ