YEKSEM 2017 PROGRAMI YAYINLANDI

3280

YEKSEM 2017 PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi tarafından 03-05 Kasım 2017 tarihlerinde Rixos Downtown Antalya’da gerçekleştirilecek olan IX. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi taslak programı açıklandı.

Tek yıllarda düzenlenen ve Ulusal ölçekte sektörümüzdeki en ciddi etkinliklerden birisi konumunda olan YEKSEM 2017’nin; Yenilenebilir enerji piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirmek ve en son gelişmeler ile uygulamaların pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği bir ortam oluşturmak ve kamuoyunu yenilenebilir enerji kaynakları konusunda biraz daha bilgilendirebilmek amacıyla büyük bir fırsat oluşturacağına inanıyoruz.

Ayrıca Sempozyumda; konunun ilgili tüm taraflarının katılımıyla, ülkemiz ve kamu yararı gözetilerek bilgi paylaşımının sağlanması, sorunların tespiti ile çözüm önerilerinin sunulması ve kamuoyu ile paylaşılması amaçlanmıştır.

Sempozyum ile eş zamanlı olarak oluşturulacak sergi alanında da yenilenebilir enerji sektöründeki firmalar, ürün ve hizmetleri ile yer alacaktır

Sempozyumumuzla ilgili taslak programa Sempozyum İnternet Sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sempozyuma kayıt yaptırmak için tıklayınız. 

Yaşanılabilir ve sürdürülebilir enerji faaliyetleri için  meslektaşlarımızı, akademisyenleri ve sektör temsilcilerini ve tüm ilgilileri IX. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi’nde aramızda görmek dileğiyle …

NOT: Sempozyumun yapılacağı otelde konaklamak isteyenler, belirli sayıda tahsis edilen özel fiyatlı konaklama rezervasyonlarından faydalanabilmek için, aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden Şubemiz ile irtibata geçebilirler.

İletişim Bilgileri

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi

Adres: Meltem Mh. 3. Cd. 3808 Sk. No: 20 ANTALYA
Tel: +90 242 237 60 45
Fax: +90 242 237 60 47
Gsm: 530 773 09 43-44
E-posta: antalya@emo.org.tr

PAYLAŞ