IX. YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI SEMPOZYUMU VE SERGİSİ KAYIT FORMU

GENEL BİLGİLERKAYIT FORMU

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi tarafından 03-04-05 Kasım 2017 tarihlerinde, Rixos Downtown Antalya’da gerçekleştirilecek olan IX. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi’ne katılmak için aşağıdaki alanları doldurmanızı rica ederiz. Kongre çantası, bildiri kitabı, kongre süresince öğle yemeklerini içeren hizmetlerden faydalanmak için lütfen delege kaydı yaptırınız.

Ulusal ölçekte sektörümüzdeki en ciddi etkinliklerden birisi konumunda olan ve zengin bir içerikle gerçekleştirilecek etkinliğimizde akademisyenler, teknik elemanlar,  kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, üretici, tüketici ve kullanıcılar, müşavir ve mühendisler, ülkemizin birçok bölgesinden sektörünün tüm bileşenleri Antalya’da buluşacaktır.

Ayrıca bu gelenekselleşmiş sempozyum ile eş zamanlı olarak oluşturulacak sergi alanında da yenilenebilir enerji sektöründeki firmalar, ürün ve hizmetleri ile yer alacaktır.

Delege Olarak Katılım Bilgileri

  • Kongreye delege olarak katılım bedeli 250,00 TL’dir.
  • SMM ve aidat borcu olmayan EMO üyeleri ile 10 kişi ve üzeri katılım sağlayan firma/kurum/kuruluşlar için katılım bedeli 125,00 TL’dir.

Katılım bedeli; kongre çantası, bildiri kitabı, kongre süresince öğle yemeklerini içermektedir. Bildiri sunucularından delege katılım bedeli alınmayacaktır.

Katılım ödemeleri için aşağıdaki hesap bilgileri kullanabilirsiniz:

İş Bankası Ankara Yenişehir Şubesi (4218)

Hesap No : 5841530

Hesap Adı :  TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İktisadi İşletmesi

IBAN: TR96 0006 4000 0014 2185 8415 30

NOT: Ödeme yaparken açıklama kısmına delege ibaresini ve delegenin adını ve soyadını ekleyiniz. Dekontunuzu (0242) 237 60 45 nolu faksa ya da yeksem@emo.org.tr adresine iletebilirsiniz.