TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi tarafından 12-14 Aralık 2019 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek olan X. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu’na katılmak için aşağıdaki alanları doldurmanızı rica ederiz. Kongre çantası, bildiri kitabı ve kongre süresince öğle yemeklerini içeren hizmetlerden faydalanmak için lütfen delege kaydı yaptırınız.

Ulusal ölçekte sektörümüzdeki en ciddi etkinliklerden birisi konumunda olan ve zengin bir içerikle gerçekleştirilecek etkinliğimizde akademisyenler, teknik elemanlar, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, üretici, tüketici ve kullanıcılar, müşavir ve mühendisler, ülkemizin birçok bölgesinden sektörünün tüm bileşenleri Antalya’da buluşacaktır.

Ayrıca bu gelenekselleşmiş sempozyum ile eş zamanlı olarak oluşturulması planlanan sergi alanında da yenilenebilir enerji sektöründeki firmalar, ürün ve hizmetleri ile yer alabileceklerdir.

KATILIM BİLGİLERİ 

Delege Katılım Bedeli : 250,00 TL

Dinleyici Katılım Bedeli : Ücretsiz

* Bildiri sunucularından delege katılım bedeli alınmayacaktır.

* Sempozyumu izlemek ve sergi alanlarını ziyaret etmek ücretsizdir.

 Katılım bedelinin Elektrik Mühendisleri Odası`nın aşağıda verilmiş olan hesap numarasına yatırılıp, açıklama kısmına “Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu” yazarak, ödeme yaptıktan sonra dekontu (0242) 237 60 45 nolu faksa ya da yeksem@emo.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Katılım ödemeleri için aşağıdaki hesap bilgileri kullanabilirsiniz: 

  • İş Bankası Ankara Yenişehir Şubesi (4218)

Hesap No: 6311300
Hesap Adı: TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İktisadi İşletmesi
IBAN: TR26 0006 4000 0014 2186 3113 00

Delege olarak katılım bedeli; sempozyum çantasıbildirilersempozyum süresince öğle yemekleri ve çay-kahve ikramlarını içermektedir.

KAYIT OLMAK İÇİN İLGİLİ KAYIT BÖLÜMÜNDEN KENDİNİZE HESAP OLUŞTURMAK KAYDIYLA KAYDINIZI YAPABİLİRSİNİZ…