2001 yılından itibaren başarıyla düzenlenmekte olan ve yenilenebilir enerji sektöründe konuyla ilgili katılımcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi’nin 10.’su geliştirilmiş konu içerikleri ile Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi adı altında 12-14 Aralık 2019 tarihlerinde Turizmin ve Tarımın başkenti olan Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Türkiye’de hızla gelişen bir katılımcı kitlesine doğru giden ve oldukça dikkat çekici olan, “Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi” tam anlamıyla oturmuş bir organizasyon olup, katılımcıların yoğun ilgisiyle büyümesini sürdürmektedir.

Yenilenebilir enerji sektörünün üst düzey yöneticileri, üreticiler, tüketiciler, akademisyenler, öğrenciler ile bu sektörün yurt içi ve yurt dışı temsilcilerinin yer alacağı bu sempozyum ve sergide sektörün tüm mensupları bir araya gelmektedir.

Yenilenebilir enerjisi alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu “Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi” sektörün lider firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu bir organizasyon olma özelliğine sahiptir.

Yenilenebilir enerji sektöründeki gelişmeleri ve yeni teknolojileri yerinde takip edebilirsiniz.
 
Mevcut süreçlerdeki maliyetler için yeni etkin çözümleri keşfedin. Yenilenebilir enerji sektöründeki lider firmalar ile temaslarda bulunun.

İş potansiyelinizi genişletebilir ve yeni yatırım imkânları keşfedebilirsiniz.

Yeni projeler geliştirmek adına projelerinize yeni yatırımcılar ve destekçiler bulabilirsiniz.

Tüm sektör yetkililerini her geçen yıl daha yüksek bir katılım ve başarı ile gerçekleşmekte olan 12-14 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 10. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi’ne bekleriz.

Saygılarımızla,

Şaban TAT

Sempozyum Yürütme Kurulu Başkanı