Sempozyuma Destek Çağrısı

 

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası tarafından her iki yılda bir istikrarla düzenlenen, başarıyla sürdürülen ve Yenilenebilir Enerji Kaynakları dünyası nezdinde haklı bir saygınlık kazanan, dokuzuncusu yoğun bir ilgi ve katılımla gerçekleştirilen Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi `nin onuncusu da TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası adına Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubemiz tarafından 12-14 Aralık 2019 tarihlerinde Turizmin ve Tarımın başkenti olan Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Sempozyumun hedefi, ülkemizdeki temiz enerji kaynaklarının belirlenebilmesi ve kullanılması için uluslararası gelişmeleri yakından takip eden değişik bilim dallarında, devlet kurumlarında, yerel yönetimlerde ve sanayide çalışan kişi veya birimlerin bu konulardaki araştırma ve görüşlerini sunarak tartışabilecekleri, tanışabilecekleri ve ürünlerini sergileyebilecekleri bilimsel bir ortam oluşturmaktır.

Sempozyum ile eş zamanlı olarak oluşturulacak sergi alanında da yenilenebilir enerji sektöründeki firmaların, teknolojik ürün ve hizmetleri katılımcıların dikkatine sunulacaktır.

Zengin bir içerikle gerçekleştirilecek etkinliğimiz akademisyenlerin, teknik elemanların, kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin, üretici, tüketici ve kullanıcıların, müşavir ve mühendislerin ortak buluşma platformu olacak, ayrıca alanında uzman özel çağrılı konuşmacıların sunumlarına da yer verilecek olan bu gelenekselleşmiş sempozyumda yoğun bir katılımla ülkemizin birçok bölgesinden sektörünün tüm bileşenlerinin Antalya’da buluşması beklenmektedir. Bu etkinlik kapsamında, ülkemizin dört bir yanından gelen birçok katılımcıyı ve en üst düzey konuşmacıları büyüleyici tarihi yerleri ve doğa güzellikleri ile Türkiye’nin, dünyadaki en göz alıcı yerlerinden biri olan ilimizde ağırlamaktan da büyük bir heyecan duymaktayız.

Sempozyuma ekte belirtilen aktivitelere sponsor olarak ve/veya stant açarak katılmanız mümkün olabilecektir. Bu kapsamda firmalara ve kurumlara sempozyum destek çağrısında bulunuyoruz. Sempozyum çantası, USB taşıyıcı bellek, bildiri-program kitapçığı, not defteri, kalem, konaklama, catering hizmetleri, resim yarışması ve bildiri yarışması için katkıda bulunacak firma ve kurumlara, etkinlik boyunca hizmet ve ürünlerini tanıtma, sergileme olanağı sunulmaktadır. Bunların yanında destek veren firmaların ve kurumların ismi, logosu sempozyum program broşüründe, sempozyum afişlerinde, sempozyum web sayfasında duyurulmakta ve sergi alanında tanıtımlarını yapabilmeleri için stand yeri verilmektedir.

Sizi ve temsil ettiğiniz kurumu, hedeflediğiniz kitleye ulaşacağınız büyük öneme haiz geleneksel bir organizasyon olan Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi’nde sizleri de sponsorlarımız arasında görmekten büyük mutluluk duyacağız.

 

İstekliler aşağıdaki iletişim bilgilerinden ayrıntılı bilgi alabilirler:

İletişim Bilgileri

 

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi

Adres           : Meltem Mh. 3. Cd. 3808 Sk. No: 20 ANTALYA

Tel                        : +90 242 237 60 45

Fax                       : +90 242 237 60 47

Gsm                    :  0530 773 09 43-44

 

SPONSORLUK TİPLERİ

Sempozyum USB Taşıyıcı Bellek Sponsorluğu (1000 Adet)

Tüm katılımcılara dağıtılacak USB bellekler’ de X. YEKSEM Sempozyumunda sunulan bildiriler yer alacaktır. USB’nin bir yüzünde sponsor olacak firmanın, diğer yüzünde ise EMO ve Sempozyum logosu tek renk olarak basılı olacaktır. Sempozyum program broşürlerinde firmanın isim ve logosu “sponsorlar” bölümünde yer alacaktır. Sponsor firmaya sergi alanında bedelsiz (12 m2) stand tahsis edilecek, sempozyum alanlarında 6 adet kırlangıç flama asma imkanı sağlanacaktır

Sempozyum Çantası Sponsorluğu (750 Adet)

Katılımcılara, sempozyumda bildiri sunan bilim insanlarına, sektör temsilcilerine ve üyelerimize verilecek olan çantaların sayısı 750 adet olacaktır. Çanta tipi EMO Antalya Şubesi tarafından belirlenecektir. Sponsor firmanın ve Sempozyum Logosu çanta iç yüzünde tek renk olarak basılı olacaktır. Sempozyum program broşürlerinde firmanın isim ve logosu “sponsorlar” bölümünde yer alacaktır. Sponsor firmaya sergi alanında bedelsiz (12 m2) stand tahsis edilecek, sempozyum alanlarında 6 adet kırlangıç flama asma imkanı sağlanacaktır.

Sempozyum Bildiri ve Program Kitapçığı (4000 Adet), Not Defteri (1500 Adet), Kalem (1500 Adet) Sponsorluğu

Sempozyumu katılımcılarına dağıtılacak program kitapçıkları, sempozyum sonunda basılacak bildiri kitapçıklarını, A5 boyutunda hazırlanacak blok not defterleri ve kalemleri içeren bu sponsorluk bölümünde; hazırlanacak materyallere sponsor firma ve sempozyum logosu tek renk olarak basılacak ve sempozyum program broşürlerinde firmanın isim ve logosu “sponsorlar” bölümünde yer alacaktır. Sponsor firmaya sergi alanında bedelsiz (12 m2) stand tahsis edilecek, sempozyum alanlarında 6 adet kırlangıç flama asma imkanı sağlanacaktır. Sempozyum öncesinde 3 günlük etkinlik detaylarını içeren programlı broşürün basımı gerçekleştirilerek, etkinlik sırasında da kongre çantalarının içinde ve EMO standı alanında içeriye girenlere ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

Sempozyum Konaklama Sponsorluğu

Sempozyuma yurtiçi ve yurtdışından katılacak protokol ve akademisyen misafirlerin konaklama giderlerini içeren bu sponsorluk bölümünde sponsor firmanın tanıtım materyalleri misafir odalarına konulacak ve sponsor firmaya sergi alanında bedelsiz (12 m2) stand tahsis edilecek, sempozyum alanlarında 6 adet kırlangıç flama asma imkanı sağlanacaktır.

Sempozyum Catering Sponsorluğu

Sempozyuma günübirlik olarak katılacak Antalya özelindeki Meslek odaları mensupları ile EMO-Genç üyelerinin catering giderlerini içeren bu sponsorluk bölümünde, yemek kartlarında sponsor firma logosu basılacak, sponsor firmaya sergi alanında bedelsiz (12 m2) stand tahsis edilecek, sempozyum alanlarında 6 adet kırlangıç flama asma imkanı sağlanacaktır.

Sempozyum Resim Yarışması Sponsorluğu

İlimizdeki orta okul öğrencilerine yönelik resim yarışması: Dereceye giren öğrencilere verilecek ödüllerde ve destek veren kuruluşlar arasında isim ve logosu yer alacaktır. Ayrıca, sponsor firmaya resim sergi alanında bedelsiz (12 m2) stand tahsis edilecek, resim sergi ve sempozyum alanlarında 6 adet kırlangıç-flama asma imkanı sağlanacaktır.

Sempozyum Bildiri Yarışması Sponsorluğu

Öğrenci bildiri yarışması: Dereceye girenlere verilecek ödüllerde ve destek veren kuruluşlar arasında isim ve logosu yer alacaktır. Ayrıca, sponsor firmaya sergi alanında bedelsiz (12 m2) stand tahsis edilecek, bildiri yarışmasının yapılacağı salonda ve sempozyum alanlarında 6 adet kırlangıç-flama asma imkanı sağlanacaktır.

Sempozyuma, yukarıda belirtilen aktiviteler haricinde sadece stant açarak da katılmanız mümkün olabilecektir.

SPONSORLARA SAĞLANACAK ORTAK HİZMETLER

  • Sempozyum ve Sergi için yapılan programlı broşür, afiş ve sergi davetiyesinde “Katkı Verenler” ibaresi ve web sitesinde katkı verenin isim ve logosuna “Katkı Verenler” ibaresi ile birlikte yer verilecektir. (Sempozyum web sitesinden firmanın sitesine link verilecektir.)  
  • Sponsor firmaya bedelsiz 12 m2 stand alanı tahsis edilecektir.
  • Katkı veren firma temsilcilerinin konaklamaları için bedelsiz olarak 2 oda (2 gün 2 kişi) tahsis edilecektir.
  • Katkı verenlere istenilen adette ziyaretçi davetiyesi gönderilecektir. Söz konusu davetiyeler sempozyum delegeliği için olmayıp, “Sempozyum ve serginin izleyici olarak takip edilmesi” için olacaktır.