SERGİYE KATILIM ÇAĞRISI

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi tarafından 12-14 Aralık 2019 tarihlerinde zengin bir içerikle Antalya’da gerçekleştirilecek olan X. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi (YEKSEM 2019) etkinliğimiz; akademisyenlerin, teknik elemanların,  kamu kurum ve kuruluş, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin, üretici, tüketici ve kullanıcıların, müşavir ve mühendislerin ortak buluşma platformu olacak ve tüm ilgililer bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini birbirlerine aktarma fırsatı da bulacaklardır.

Turizmin ve Tarımın başkenti olan Antalya‘mızın aynı zamanda yenilenebilir enerji kaynaklarından ve özellikle de güneşten enerji üretiminin de başkenti olabileceği sloganıyla alanında uzman özel çağrılı konuşmacıların sunumlarına da yer verilecek olan bu gelenekselleşmiş sempozyumda ülkemizin birçok bölgesinden sektörünün tüm bileşenleri Antalya’da buluşacaktır. Sempozyum ile eş zamanlı olarak oluşturulacak sergi alanında da yenilenebilir enerji sektöründeki firmalar, ürün ve hizmetleri ile yer alacaktır

Bildiri sunumlarının yapılacağı salonun fuaye alanında kurulacak olan firma tanıtım masalarında yenilenebilir enerji alanında ürün veya hizmet üreten kuruluşlara tanıtım olanağı sağlanacaktır.

Sektörle ilgili 60 bini EMO üyesi olmak üzere, toplamda 80 bini aşkın kişi, kurum/kuruluş temsilcilerine ve profesyonel ziyaretçilere elektronik posta yoluyla sempozyumla ilgili duyurular gönderilmektedir. Sempozyum ve sergi haberleri ve ilanları, basın yayın organları kanalıyla ve İnternet sitelerinden duyurulmaktadır. Ayrıca bu etkinliğimizin, Antalya merkez ilçelerinde muhtelif yerlerde bilboardlarda poster, afişler ile tanıtımı yapılacaktır.

Bu bağlamda, Ülkemizin birçok bölgesinden sempozyum ve sergiyi takip etmek amacıyla ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerinin, mühendis teknik elemanların, uygulayıcıların ve kullanıcıların katılımı sağlanacaktır.

Ulusal ölçekte sektörümüzdeki en ciddi etkinliklerden birisi konumunda olan YEKSEM 2019’ye yönelik olarak sponsor olan firma ve kurumlara, sergi alanında tanıtım imkanı da sağlanacaktır. İsteyen firmalar da sponsorluk haricinde sergi alanında sadece stant açarak da ürünlerini sergileyebilirler.

Yeni ürünlerle, sektör temsilcileri ile tanışma, firmanızı tanıtmanın yanı sıra dünyada ve ülkemizde yenilenebilir enerji kaynakları alanında yaşanan bilimsel ve teknolojik gelişmelerin sunulacağı, eğitim, araştırma, yönetim, yasal mevzuat ve benzeri yapıların tartışılacağı ortamlar yaratılacak, akademisyen, sanayici, mühendis, mimar, teknik eleman, sektörel dernek, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile iletişim kurulabilecektir. Ayrıca sektördeki diğer firmalar, kullandıkları teknolojiler ve stratejiler hakkında bilgi edinilerek sektörün genel durumunu değerlendirme şansı elde edecektir.

 

İstekliler aşağıdaki iletişim bilgilerinden sergi katılımı konusunda detaylı bilgi alabilirler.

İletişim Bilgileri;

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi

Adres  : Meltem Mh. 3. Cd. 3808 Sk. No: 20/ANTALYA

Tel       : 0242 237 60 45

Fax      :  0242 237 60 47

GSM   :  0530 773 09 43-44